Son Dakika
24 Nisan 2017 Pazartesi

Ensivri, Fransa’da Manisa ve MHP’yi temsil etti

08 Kasım 2016 Salı, 14:23

Avrupa Konseyi Yerel ve Bölgesel Yönetimler Kongresi Genel Kurulu, Fransa’nın Strasbourg şehrinde düzenlendi. Manisa Büyükşehir Belediyesi ve MHP’yi temsilen toplantıya genel kurul Daimi Üyesi Doğan Ensivri katıldı.
Avrupa Konseyi Yerel ve Bölgesel Yönetimler Kongresi (YBYK) Genel Kurulu, 10-16 Ekim tarihlerinde Fransa’nın Strasbourg şehrinde gerçekleştirildi. Toplantıya daimi üye olarak Milliyetçi Hareket Partisi’ni ve Manisa Büyükşehir Belediyesini temsilen Büyükşehir Belediye Meclis Üyesi Doğan Ensivri katıldı. Avrupa Konseyi Yerel ve Bölgesel Yönetimler Kongresi (YBYK) Genel Kurulu Türkiye’de belediye başkanlarının durumu konulu oturumda 15 Temmuz darbe girişimi ve sonrasındaki gelişmeleri ele aldı. Oturumda söz alan belediye başkanları, son dönemde görevden uzaklaştırma ve görevlendirme uygulamalarının, devletin vatandaşı teröre karşı koruma görevi çerçevesinde değerlendirilmesi gerektiği ile ilgili konular görüşüldü

“Görevimi en iyi şekilde yerine getirdim”
Genel Kurul sonrası açıklamada bulunan Doğan Ensivri, “Milliyetçi Hareket Parti’mizi ve Manisa Büyükşehir Belediyemizi temsilen bulunduğum AB Yerel ve Bölgesel Konseyi daimi üyeliğimde Fransa’nın Strasbourg kentinde düzenlenen toplantıda ülkemi, partimi ve Belediyemizi liderimiz Sayın Devlet Bahçeli’nin ve Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Cengiz Ergün’ün takdirleri doğrultusunda aldığım görevi en iyi temsil etmiş bulunmaktayım. Bugün bana verilmiş bulunulan görevi, Milliyetçi Hareket Partisi bütün kadrolarının ve 2,5 yıl süresince Büyükşehir Belediyesi olarak emek vermiş herkesin ağır sorumluluğunu şahsımda olduğunu bilerek en iyi şekilde yerine getirdiğimden emin olabilirsiniz” dedi.

Diğer Haberler

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir