Son Dakika
04 Aralık 2016 Pazar

Kağıt Poşet ile Daha Temiz Bir Çevre

23 Kasım 2016 Çarşamba, 02:52
neden-kagit-ve-karton-poset

Üreticiler, müşterilerini memnun etmek ve doğaya katkıda bulunmak amacıyla, daha doğal yöntemler tercih ederler. Bu yöntemlerden en önemlisi ürünlerin paketlenmesi için kullanılan poşetlerdir. Bu poşetler, özellikle büyük markalar tarafından kağıt veya karton olarak tercih edilir. Çünkü kağıt veya karton olan poşetler, çevreye zarar vermez. Bu poşetleri satın almak için tercih edebileceğiniz en kaliteli marka ise Kağıt Poşet Fabrikası’dır. Çünkü firma, uzun yıllar önce kurulmuş olmanın vermiş olduğu tecrübe ve birikimleri ile, markalarınıza değer katabilen, kaliteli ve fiyatları uygun poşetler üretebilmektedir. Firmanın ürünlerini ve hizmetlerini detaylı bir şekilde incelemek isterseniz, http://www.kagitposetfabrikasi.com  adresini ziyaret etmeniz yeterli olacaktır. firmanın hizmetlerini ve avantajlarını aşağıdaki şekilde incelemek mümkündür;

Firmadan hangi avantajları elde edersiniz?

  • Firma, karton poşet üretimi için özel tasarımlar ve ekipmanlar kullanmaktadır. Bu poşetlerin üretimini isterseniz yağmur geçirmeyen maddelerden tercih edebilir, isterseniz de gofre veya yaldızlı süslemeler ile zenginleştirebilirsiniz. Markanıza ait görselleri de üzerine bastırabileceğiniz bu poşetler için en güzel tasarımlar hazırlanır. İsterseniz bu poşetlerin içlerini baskı yaptırarak, dış kısmını daha sade bastırmanız da mümkün.
  • Burgu saplı kağıt poşet üretimi de gerçekleştiren firma, oldukça uygun fiyatlar sunmaktadır. bu fiyatları ile maliyetlerinizin düşmesini sağlarken, çarpıcı poşetleri ile daha çok müşteri kazanmanıza yardımcı olur.
  • Firma tarafında grafik tasarımları yapılmaktadır. Poşetleriniz için özel olarak hazırlanan bu tasarımlar, belirli bir adede kadar ücretsiz olarak yapılır. Tasarımların yapılış aşamasında çalışan personelin her biri kendi alanında deneyimli ve uzman kişilerdir.
  • Firmadan yapacağınız poşet alışverişleriniz için kredi kartı ile ödeme imkanına sahip olabilirsiniz. Yapı kredi veya Garanti Bankası’na ait olan kredi kartlarınız için firma tarafından peşin fiyatına 3 taksit yapılmaktadır.
  • Firmanın sağladığı bir başka avantaj ise depo imkanıdır. Büyük firmalar genellikle çok sayıda poşete ihtiyaç duyarlar. Bu nedenle ihtiyaç duyulan yüksek miktardaki poşetler üretildikten sonra, Kağıt Fabrikasına ait olan depolarda muhafaza edilir ve müşterilerin istekleri doğrultusunda gönderilir. İstanbul içine yapılan tüm teslimatlar ücretsizdir. İstanbul dışına yapılan teslimatlar ise firmaların anlaşmalı olduğu kargolar ile gönderilir.

Diğer Haberler

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir