Son Dakika
09 Aralık 2016 Cuma

Futbolda haftanın programı

11 Kasım 2016 Cuma, 11:12
113385

Spor Toto 2. Lig’de 12, Spor Toto 3. Lig 1. Grup’ta 13, 2. ve 3. gruplarda ise 11. hafta müsabakaları oynanacak.

Futbolda Spor Toto Süper Lig ve TFF 1. Lig’e milli maçlar nedeniyle ara verilirken, Spor Toto 2. Lig’de 12, Spor Toto 3. Lig 1. Grup’ta 13, 2. ve 3. gruplara ise 11. hafta müsabakaları yapılacak.

Türkiye Futbol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre, 2. ve 3. Liglerde haftanın maç programı şöyle:

– Spor Toto 2. Lig

Beyaz Grup

13 Kasım Pazar:

13.00 Kahramanmaraşspor-Kocaeli Birlikspor (Kahramanmaraş 12 Şubat)

13.00 Amed Sportif Faaliyetler-Ofspor (Seyrantepe Spor Kompleksi)

13.30 Hacettepe-Sivas Belediyespor (Cebeci İnönü)

13.30 Pendikspor-Büyükşehir Belediye Erzurumspor (Pendik)

13.30 Zonguldak Kömürspor-Anadolu Üsküdar 1908 (Devrek İlçe)

13.30 İstanbulspor-Fethiyespor (Bahçelievler İl Özel İdare)

13.30 Konya Anadolu Selçukspor-Bucaspor (Konya Büyükşehir Belediye Atatürk)

13.30 Büyükçekmece Tepecikspor-Keçiörengücü (Esenyurt Necmi Kadıoğlu)

13.30 Nazilli Belediyespor-Fatih Karagümrük (Nazilli İlçe)

Kırmızı Grup

13 Kasım Pazar:

13.00 Gümüşhanespor-Kastamonuspor 1966 (Gümüşhane Yenişehir)

13.00 1461 Trabzon-Kayseri Erciyesspor (Ahmet Suat Özyazıcı)

13.30 Eyüpspor-Aydınspor 1923 (Eyüp)

13.30 BUGSAŞ Spor-Tuzlaspor (Ankara OSTİM)

13.30 Menemen Belediyespor-MKE Ankaragücü (Menemen İlçe)

13.30 Etimesgut Belediyespor-Hatayspor (Etimesgut Belediye Atatürk)

13.30 Niğde Belediyespor-Karşıyaka (Niğde 5 Şubat)

13.30 Sarıyer-Kırklarelispor (Yusuf Ziya Öniş)

13.30 Tokatspor-İnegölspor (Tokat Gaziosmanpaşa)

– Spor Toto 3. Lig

1. Grup

13 Kasım Pazar:

13.00 24 Erzincanspor-Van Büyükşehir Belediyespor (Erzincan 13 Şubat)

13.30 Gölcükspor-Erzin Belediyespor (Gölcük)

13.30 Tekirdağspor-Cizrespor (Namık Kemal)

13.30 Altay-Kartalspor (Buca İlçe)

13.30 Çorum Belediyespor-Kocaelispor (Dr. Turhan Kılıççıoğlu)

13.30 Kızılcabölükspor-Bayburt Grup Özel İdare (Doğan Seyfi Atlı)

13.30 Kozan Belediyespor-Karacabey Birlikspor (İsmet Atlı)

13.30 Sancaktepe Belediyespor-Kütahyaspor (15 Temmuz)

13.30 Beylerbeyi-Manavgatspor (Sultanbeyli Gölet)

2. Grup

12 Kasım Cumartesi:

12.30 Dardanelspor-Batman Petrolspor (Çanakkale 18 Mart)

13.00 Yomraspor-Pazarspor (Yomra İlçe)

13.30 Halide Edip Adıvarspor-Düzcespor (Vefa)

13.30 Tire 1922-Dersimspor (Tire 4 Eylül)

13.30 Erbaaspor-Bodrum Belediyesi Bodrumspor (Erbaa İlçe)

13.30 Çatalcaspor-Kemerspor 2003 (Ziya Altınoğlu)

13.30 Derincespor-Türk Metal Kırıkkalespor (İzmit İsmetpaşa)

13.30 Manisa Büyükşehir Belediyespor-Kırıkhanspor (Mümin Özkasap)

13.30 Yeşil Bursa-Silivrispor (Minareli Çavuş Spor Tesisleri)

3. Grup

12 Kasım Cumartesi:

13.00 12 Bingölspor-Düzyurtspor (Bingöl Şehir)

13.00 Elaziz Belediyespor-Denizli Büyükşehir Belediyespor (Elazığ Atatürk)

13.00 Diyarbekirspor-Payasspor (Seyrantepe Spor Kompleksi)

13.00 Orduspor-Sakaryaspor (Ordu 19 Eylül)

13.30 Orhangazispor-Darıca Gençlerbirliği (Orhangazi İlçe)

13.30 Maltepespor-Ankara Adliyespor (Maltepe Hasan Polat)

13.30 Bayrampaşa-Afjet Afyonspor (Bahçelievler İl Özel İdare)

13.30 Tarsus İdmanyurdu-Sultanbeyli Belediyespor (Tarsus Burhanettin Kocaman)

13.30 Muğlaspor-Bergama Belediyespor (Muğla Atatürk)

Diğer Haberler

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir