Son Dakika
02 Aralık 2016 Cuma

2. ve 3.Lig’de haftanın hakemleri

01 Aralık 2016 Perşembe, 15:35
156080

Spor Toto 2. ve 3. Lig’de haftanın hakemleri açıklandı.

Spor Toto 2. Lig’de 15. hafta maçlarında görev yapacak hakemler açıklandı.

Türkiye Futbol Federasyonu Merkez Hakem Kurulundan yapılan açıklamaya göre 3 ve 4 Aralık tarihlerinde oynanacak 15. hafta maçlarında düdük çalacak hakemler şunlar:

Beyaz Grup:

3 Aralık Cumartesi:

13.30 Fatih Karagümrük-Zonguldak Kömürspor: Burak Şeker

4 Aralık Pazar:

13.00 Kahramanmaraşspor-Hacettepe: Adem Sarıtaş

13.00 Ofspor-İstanbulspor: Yavuz Çetin

13.00 Sivas Belediyespor-Konya Anadolu Selçukspor: Burak Taşkınsoy

13.30 Bucaspor-Büyükçekmece Tepecikspor: Ali Şansalan

13.30 Keçiörengücü-Büyükşehir Belediye Erzurumspor: Emre Malok

13.30 Pendikspor-Amed Sportif Faaliyetler: Yiğit Arslan

13.30 Kocaeli Birlikspor-Nazilli Belediyespor: Mustafa Kürşad Filiz

13.30 Fethiyespor-Anadolu Üsküdar 1908: Atilla Karaoğlan

Kırmızı Grup:

4 Aralık Pazar:

13.00 Gümüşhanespor-Sarıyer: Hasan Avcı

13.00 Hatayspor-BUGSAŞ Spor: Ercan Hellaç

13.30 Niğde Belediyespor-Tokatspor: Murat Erdoğan

13.30 Karşıyaka-Etimesgut Belediyespor: Mert Güzenge

13.30 Kırklarelispor-1461 Trabzon: Kadir Sağlam

13.30 Kayseri Erciyesspor-Tuzlaspor: Hakan Akmısır

13.30 İnegölspor-Eyüpspor: Veli Karakaya

13.30 Aydınspor 1923-Menemen Belediyespor: Ali Karatutlu

13.30 MKE Ankaragücü-Kastamonuspor 1966: Levent Balcı

Spor Toto 3. Lig 1. Grup’ta 17., 2 ve 3. gruplarda ise 15. hafta maçlarında görev yapacak hakemler açıklandı.

Türkiye Futbol Federasyonu Merkez Hakem Kurulundan yapılan açıklamaya göre 3. Lig’de tamamı 4 Aralık Pazar günü oynanacak haftanın maçlarını yönetecek hakemler şunlar:

1. Grup:

13.00 24 Erzincanspor-Bayburt Grup Özel İdare: Sabit Selvi

13.00 Cizrespor-Van Büyükşehir Belediyespor: İsa Yücel Çırakoğlu

13.30 Gölcükspor-Karacabey Birlikspor: Hüseyin Çiftsüren

13.30 Tekirdağspor-Kütahyaspor: Volkan Okur

13.30 Ankara Demirspor-Manavgatspor: Gökhan Özbulut

13.30 Kızılcabölükspor-Çorum Belediyespor: Özer Özden

13.30 Kozan Belediyespor-Altay: Alparslan Şen

13.30 Sancaktepe Belediyespor-Kartalspor: Sezer Yalçın

13.30 Beylerbeyi-Kocaelispor: Davut Dakul Çelik

2. Grup

12.30 Dardanelspor-Dersimspor: Oğuzhan Uğurlu

13.00 Batman Petrolspor-Silivrispor: Tolga Sancak

13.30 Manisa Büyükşehir Belediyespor-Pazarspor: Burak Özcan

13.30 Halide Edip Adıvarspor-Erbaaspor: Barkın Kara

13.30 Çatalcaspor-Kırıkhanspor: Yakup Bakır

13.30 Derincespor-Bodrum Belediyesi Bodrumspor: Mustafa Murat Oğuz

13.30 Tire 1922-Yomraspor: Ahmet Turan Timuroğlu

13.30 Kemerspor 2003-Türk Metal Kırıkkalespor: Mert Büyükgiray

13.30 Yeşil Bursa-Düzcespor: Batuhan Gültek

3. Grup

13.00 Diyarbekirspor-Orhangazispor: Özgür Sepin

13.00 Orduspor-Elaziz Belediyespor: Bilal Emektar

13.00 12 Bingölspor-Sakaryaspor: Yalçın Taşkınfurat

13.00 Düzyurtspor-Bergama Belediyespor: Bilal Çavuş

13.30 Tarsus İdmanyurdu-Denizli Büyükşehir Belediyespor: Doğu Yılmaz

13.30 Ankara Adliyespor-Afjet Afyonspor: Turgut Doman

13.30 Muğlaspor-Payasspor: Gökçen Öztürk

13.30 Maltepespor-Sultanbeyli Belediyespor: Tolga Ahmet Kalaycı

13.30 Bayrampaşa-Darıca Gençlerbirliği: Sefa Duran

Diğer Haberler

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir