Son Dakika
29 Mart 2017 Çarşamba
REKLAM-4
REKLAM-4

Coşkun Kököz Yazdı: ‘Maşallah’ dedik

17 Aralık 2016 Cumartesi, 01:08

Manisaspor TFF 1.Lig’de tarih yazmaya devam ediyor, demek çok isterdim ama günü kurtarmaya devam ediyor dersek hata yapmış olmayız. Puan durumuna bakınca ne demek istediğimi daha iyi anlarsınız. Can çekişen, bir ümitle yukarıya tutunur mu? heyecanıyla, taraftarların beklentilerinin %40’ını karşılayan bir takım Manisaspor. Bu sezon hayaller ile gerçeklerin uyuşmadığı takım Manisaspor. Soğuk havada donmalarına rağmen Tarzanların peşinden ayrılmadığı takım Manisaspor. Ligde geride kalan 15 hafta sonunda ‘ligde kalalım yeter’ dediğimiz takımdır Manisaspor.

Yine sahadaki 11 aslan her şeyini ortaya koyuyor çok şükür. Orta saha da Savaş Yılmaz maestro gibi adının hakkını veriyor. Bu aslanların hepsi tam kapasite oynamasa da hatta bazıları bu takımda oynamayacak kadar yeteneksiz olsa da yine de 10 kişi kaldıktan sonra alınan 1 puan için ben ancak ‘Allah bereket versin’ derim. İlk yarı Manisaspor’un koparacağı maç döndü dolaştı 1-1 bitti. Hem de 2 golü de atan takım Manisaspor idi. Şık bir Metin Yüksel golü sonrası, ters vuruş Dimov imzalı bir golü kendi kalemizde izledik. Maçın ilk yarısında Manisaspor Sait hocanın dediği gibi sezonun en iyi organize oyunlarından birini oynadı. Çok üst düzey olmasa da bu soğukta iyi mücadele izledik.

Konde bana göre bu takımın oyuncusu değil. Bakaki için biraz daha ümitliyim. İkisi de aslında kuru kalabalık gibi. Bakaki son vuruşlarında etkisiz, Konde desen güçsüz, yerlerde süründü. Mücadele etmelerine hiçbir şey söyleyemem. Ellerinden geldiği kadar koşuyorlar ama Manisaspor için yetersiz.  Emre Öztürk’e ‘maşallah’ dedik oda kırmızı kartla takımını 10 kişi bıraktı. Balıkesirspor karşısında alınacak 3 puan Manisaspor’u ateş hattının dışına atabilirdi. Yinede kaybetmemek önemliydi. 6 maçtır yenilmiyor Manisaspor. Ev sahibinin 10 kişi kalması bütün dengeleri bozdu. Devreye Şanlıurfa deplasmanında girecek Manisaspor arayı iyi değerlendirmeli. Urfa’dan alınacak 1 puan bile çok önemli. Dileriz hayallerimiz ile gerçeklerin örtüştüğü Manisaspor’u ikinci yarı izleriz. Saygılar..

Diğer Haberler

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir