Son Dakika
23 Mart 2017 Perşembe
REKLAM-4
REKLAM-4

İkinci yarının ilk 5 haftasının programı belli oldu!

04 Ocak 2017 Çarşamba, 18:47

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF), Süper Lig’de 2. yarının ilk 5 haftasının programını açıkladı. 

Spor Toto Süper Lig’in 17, 18, 19, 20 ve 21. Hafta müsabaka programı açıklandı. Spor Toto Süper Lig’de ikinci yarı 13, 14, 15 ve 16 Ocak’ta oynanacak olan müsabakalar ile başlayacak ve 27 – 28 Mayıs’ta oynanacak olan 34. Hafta müsabakaları ile sona erecek.

Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım’ın ‘Niye hep biz Pazartesi oynuyoruz!’ çıkışını dikkate alan TFF, bu haftalarda sarı lacivertli takıma Pazartesi maçı vermedi. Buna göre Fenerbahçe Pazartesi hiç maça çıkmazken, Beşiktaş 3 karşılaşma oynayacacak.

Buna göre, Spor Toto Süper Lig’de önümüzdeki 5 haftanın programı şöyle:

17. hafta

13 Ocak Cuma:

20.00 Bursaspor-Trabzonspor (Bursa Büyükşehir Belediye)

14 Ocak Cumartesi:

13.30 Kardemir Karabükspor-Akhisar Belediyespor (Dr. Necmettin Şeyhoğlu)

13.30 Aytemiz Alanyaspor-Çaykur Rizespor (Alanya Oba)

16.00 Medipol Başakşehir-Kayserispor (3. İstanbul Başakşehir Fatih Terim)

19.00 Atiker Konyaspor-Galatasaray (Konya Büyükşehir Belediye)

15 Ocak Pazar:

13.30 Kasımpaşa-Gençlerbirliği (Recep Tayyip Erdoğan)

16.00 Gaziantepspor-Antalyaspor (Maçın stadı daha sonra açıklanacak)

19.00 Fenerbahçe-Adanaspor (Ülker)

16 Ocak Pazartesi:

19.00 Osmanlıspor-Beşiktaş (Osmanlı)

18. hafta

21 Ocak Cumartesi:

13.30 Akhisar Belediyespor-Kayserispor (Manisa 19 Mayıs)

16.00 Atiker Konyaspor-Çaykur Rizespor (Konya Büyükşehir Belediye)

19.00 Bursaspor-Adanaspor (Bursa Büyükşehir Belediye)

19.00 Kardemir Karabükspor-Galatasaray (Dr. Necmettin Şeyhoğlu)

22 Ocak Pazar:

13.30 Gaziantepspor-Gençlerbirliği (Maçın stadı daha sonra açıklanacak)

13.30 Osmanlıspor-Antalyaspor (Osmanlı)

16.00 Kasımpaşa-Trabzonspor (Recep Tayyip Erdoğan)

19.00 Fenerbahçe-Medipol Başakşehir (Ülker)

23 Ocak Pazartesi:

20.00 Aytemiz Alanyaspor-Beşiktaş (Alanya Oba)

19. hafta

28 Ocak Cumartesi:

16.00 Çaykur Rizespor-Kardemir Karabükspor (Çaykur Didi)

19.00 Antalyaspor-Aytemiz Alanyaspor (Antalya)

19.00 Galatasaray-Akhisar Belediyespor (Türk Telekom Arena)

29 Ocak Pazar:

13.30 Gençlerbirliği-Osmanlıspor (Ankara 19 Mayıs)

15.00 Medipol Başakşehir-Bursaspor (3. İstanbul Başakşehir Fatih Terim)

16.00 Trabzonspor-Gaziantepspor (Maçın stadı daha sonra açıklanacak)

19.00 Kayserispor-Fenerbahçe (Büyükşehir Belediye Kadir Has)

30 Ocak Pazartesi:

20.00 Beşiktaş-Atiker Konyaspor (Vodafone Arena)

20.00 Adanaspor-Kasımpaşa (5 Ocak Fatih Terim)

20. hafta

10 Şubat Cuma:

19.00 Kardemir Karabükspor-Beşiktaş (Dr. Necmettin Şeyhoğlu)

11 Şubat Cumartesi:

13.30 Aytemiz Alanyaspor-Gençlerbirliği (Alanya Oba)

16.00 Osmanlıspor-Trabzonspor (Osmanlı)

19.00 Bursaspor-Fenerbahçe (Bursa Büyükşehir Belediye)

12 Şubat Pazar:

13.30 Kasımpaşa-Medipol Başakşehir (Recep Tayyip Erdoğan)

13.30 Akhisar Belediyespor-Çaykur Rizespor (Manisa 19 Mayıs)

16.00 Atiker Konyaspor-Antalyaspor (Konya Büyükşehir Belediye)

19.00 Galatasaray-Kayserispor (Türk Telekom Arena)

13 Şubat Pazartesi:

20.00 Gaziantepspor-Adanaspor (Maçın stadı daha sonra açıklanacak)

21. hafta

17 Şubat Cuma:

19.00 Kayserispor-Bursaspor (Bursa Belediye Kadir Has)

18 Şubat Cumartesi:

13.30 Antalyaspor-Kardemir Karabükspor (Antalya Stadı)

16.00 Medipol Başakşehir-Gaziantepspor (3. İstanbul Başakşehir Fatih Terim)

19.00 Çaykur Rizespor-Galatasaray (Çaykur Didi)

19 Şubat Pazar:

13.00 Gençlerbirliği-Atiker Konyaspor (Ankara 19 Mayıs)

15.00 Fenerbahçe-Kasımpaşa (Ülker)

15.30 Adanaspor-Osmanlıspor (5 Ocak Fatih Terim)

19.00 Beşiktaş-Akhisar Belediyespor (Vodafone Arena)

20 Şubat Pazartesi:

20.00 Trabzonspor-Aytemiz Alanyaspor (Maçın stadı daha sonra açıklanacak)

Diğer Haberler

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir