Son Dakika
30 Nisan 2017 Pazar

1.Lig’de 4 haftalık program belli oldu!

18 Nisan 2017 Salı, 22:30

TFF 1. Lig’de 30, 31, 32 ve 33. haftaların programı açıklandı. Türkiye Futbol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre, 1. Lig’de 4 haftanın maç programı şöyle:

30.Hafta:

28 Nisan Cuma:

18.00 Mersin İdmanyurdu-Eskişehirspor (Mersin)

18.00 Samsunspor-Ümraniyespor (Samsun 19 Mayıs)

18.30 Sivasspor-Giresunspor (Sivas Yeni 4 Eylül)

29 Nisan Cumartesi:

15.00 Denizlispor-Elazığspor (Denizli Atatürk)

16.00 Evkur Yeni Malatyaspor-Göztepe (Malatya İnönü)

16.00 Altınordu-Şanlıurfaspor (Bornova)

18.30 Adana Demirspor-Bandırmaspor (5 Ocak Fatih Terim)

30 Nisan Pazar:

16.00 Balıkesirspor-Boluspor (Balıkesir Atatürk)

18.30 Büyükşehir Gaziantepspor-Manisaspor (Gaziantep)

31.Hafta:

2 Mayıs Salı:

16.00 Ümraniyespor-Denizlispor (Ümraniye Belediye Şehir)

18.30 Eskişehirspor-Samsunspor (Stat daha sonra açıklanacak)

18.30 Giresunspor-Mersin İdmanyurdu (Giresun Atatürk)

3 Mayıs Çarşamba:

16.00 Bandırmaspor-Evkur Yeni Malatyaspor (Bandırma 17 Eylül)

16.00 Göztepe-Sivasspor (Bornova)

17.30 Şanlıurfaspor-Balıkesirspor (Şanlıurfa GAP Arena)

18.30 Elazığspor-Büyükşehir Gaziantepspor (Elazığ Atatürk)

4 Mayıs Perşembe:

16.30 Boluspor-Adana Demirspor (Bolu Atatürk)

18.30 Manisaspor-Altınordu (Manisa 19 Mayıs)

32.Hafta

6 Mayıs Cumartesi:

18.30 Denizlispor-Eskişehirspor (Denizli Atatürk)

7 Mayıs Pazar:

13.30 Sivasspor-Bandırmaspor (Sivas Yeni 4 Eylül)

16.00 Mersin İdmanyurdu-Göztepe (Mersin)

16.00 Samsunspor-Giresunspor (Samsun 19 Mayıs)

18.30 Büyükşehir Gaziantepspor-Ümraniyespor (Gaziantep)

18.30 Boluspor-Şanlıurfaspor (Bolu Atatürk)

8 Mayıs Pazartesi:

16.30 Altınordu-Elazığspor (Bornova)

18.30 Balıkesirspor-Manisaspor (Balıkesir Atatürk)

19.00 Adana Demirspor-Evkur Yeni Malatyaspor (5 Ocak Fatih Terim)

33.Hafta:

12 Mayıs Cuma:

18.30 Göztepe-Samsunspor (Bornova)

13 Mayıs Cumartesi:

16.00 Bandırmaspor-Mersin İdmanyurdu (Bandırma 17 Eylül)

16.00 Ümraniyespor-Altınordu (Ümraniye Belediye Şehir)

18.30 Giresunspor-Denizlispor (Giresun Atatürk)

14 Mayıs Pazar:

16.00 Elazığspor-Balıkesirspor (Elazığ Atatürk)

16.00 Evkur Yeni Malatyaspor-Boluspor (Malatya İnönü)

18.30 Manisaspor-Şanlıurfaspor (Manisa 19 Mayıs)

18.30 Adana Demirspor-Sivasspor (5 Ocak Fatih Terim)

15 Mayıs Pazartesi:

18.30 Eskişehirspor-Büyükşehir Gaziantepspor (Stat daha sonra açıklanacak)

Diğer Haberler

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir